Znovuotevření stránek Mixér - s novým posláním

7. listopadu 2016 v 19:54 | Deni |  >>>>NOVÝ MIXÉR<<<<

Zdravím :)

První pár vět pro ty, co můj blog před několika lety nenavštěvovali: v roce 2006 jsem se rozhodla zmodernizovat náš třídní časopis ze základky a přestěhovat ho na internet. Původně jsme byly dvě zakladatelky, ale jedna z nás přestala mít čas, takže jsem to táhla sama. Všechna ta editace, úprava článku pro tisk a samotný tisk mě začínal ničit, takže jsem se rozhodla usnadnit si práci a přejít na nehmotnou podobu. Taky se změnil obsah - začala jsem psát více článků o přírodě, o grafických programech (se kterými mi pomáhala mamča), o hudbě i filmech, o kuriozitách ze světa i protesty proti týrání zvířat. (Některé z těchto článků si aktuálně můžete přečíst pod rubrikou "Starý mixér", ale nechala jsem vážně jen ty nejpovedenější.)


Když jsem nastoupila na střední školu, nějak jsem na blog začala kašlat. Sem tam jsem sice přidala nějaké svoje vypracování knížek z povinné četby (i tyto články jsem nesmazala, takže je najdete v rubrice "Povinná četba") nebo nějaký ten návod na program Excel. Nakonec jsem ale přestala psát úplně. Několik let jsem se dokonce ani nepřihlašovala. Lituju toho? Nevím... nejspíš by ty články stejně nestály za nic, když bych je psala bez nadšení. Takhle jsem si aspoň mohla říct, o čem chci dál psát. O hudbě a filmech ne. Ta příroda mě sice pořád baví, ale nové články zatím taky neplánuju.

Jenže teď se mi zalíbila představa psát něco málo o mých knížkách. Hlavně proto, že mamce i příteli už musím lízt pěkně na nervy, jak o tom furt melu a tady by to aspoň četl někdo, koho knížky opravdu zajímají. Jako i mně. :) Proto jsem promazala starý obsah a znovu otevřela brány Mixéru. Tentokrát to nebude "mix zajímavostí", ale "knižní Mixér". Doufám, že se najde aspoň pár lidí, které svým žbleptáním neunudím k smrti... :D


Spolu se znovuotevřením stránek došlo také ke změně designu. Z původní zlaté barvy záhlaví a pozadí se stala růžová. S tímto vzhledem ale nejsem ani zdaleka spokojená, do budoucna rozhodně plánuju mnohem viditelnější změnu... První se chci ale zaměřit na obsah blogu, napsat pár článků a zasloužit si vaši pozornost. Vnější vzhled budu řešit až později...

PS.: Zřídila jsem Mixéru i FB, takže kdo by měl zájem o ještě větší přísun mojí maličkosti, najdete mě pod názvem "Knižní Mixér". Lajkujte, hejtujte, ale hlavně čtěte... ať už moje kecání nebo samotné knížky... ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama